Omlouváme se, že kvůli nezvykle zvýšeným prodejům může vyřízení objednávek trvat déle než obvykle. Také některé položky nejsou dočasně dostupné, ale usilovně na tom pracujeme a nové zásoby právě doplňujeme. V případě potřeby vás budeme kontaktovat.

Den zdraví se STOBem

23. ročník akce Den zdraví se STOBem konaný v sobotu 19. 10. 2019 se uskutečnil v ZŠ Rakovského, v Modřanech. 

Tento den byl určen všem těm, kteří chtějí žít zdravě a bez nadbytečných kilogramů. A u toho Zdravé potraviny ARAX nemohly chybět!

Prostředí základní školy navodilo příjemnou osobní atmosféru celé akce. Byla zde pestrá nabídka pohybových aktivit, odborná poradenství a měření, praktické workshopy, ochutnávky a diskuse s odborníky. Náš stánek s ochutnávkami, plný zdravých potravin včetně Březových šťáv, SNACKŮ, Arménských specialit a dalších výrobků ARAX, zaznamenal obrovský zájem ze strany návštěvníků, kteří se zajímají o zdravý životní styl. 

Naším cílem byla kromě prezentace značky ARAX a představení novinek, také osvěta ohledně správné volby a pestrosti potravin do jídelníčku každé rodiny. Zejména luštěniny, tak často opomíjené, nýbrž velmi důležité pro většinu životně důležitých funkcí.

Již nyní se velmi těšíme na další ročník této akce, na kterém nemůžeme chybět a pevně věříme, že se setkáme i s Vámi, naši milí zákazníci!

Tým ARAX

Vážení zákazníci,  
provoz našeho e-shopu funguje i nadále bez omezení, ale vzhledem k uzavření většiny kamenných obchodů, což jsou i výdejní místa pro ULOŽENKU, doporučujeme zvolit způsob dopravy přes DPD nebo IN TIME. Při zvolení platby dobírkou doporučujeme platbu uskutečnit platební kartou. Děkujeme za pochopení.
Tým PotravinyArax.cz