Červená rýže natural v pořadu A DOST!

Vážení zákazníci,

v rámci pořadu A DOST! na Streamu bylo prezentováno zjištění, ve kterém byl produkt ARAX Rýže červená natural 500g, země původu Vietnam, šarže KCC s trvanlivostí do 1.3.2022 vyhodnocen jako nevyhovující z důvodu vyššího obsah reziduí pesticidů (2 překročeny, 1 nepovolený). Případem se nyní intenzivně zabýváme a do doby, než se výsledky prezentované v pořadu potvrdí druhotným rozborem v akreditované laboratoři, vás preventivně prosíme o pozastavení konzumace předmětné rýže se šarží KCC nebo KCE s původem z Vietnamu (zkratka VNM).

Máte-li doma červenou rýži jiné šarže (se zemí původu Itálie), ta dotčena není, neboť se jedná o jiného výrobce a její konzumace je v pořádku.

Pokud se potvrdí, že informace uvedené v pořadu A DOST! odpovídají skutečnosti, budeme nekalé či ledabylé jednání našeho vietnamského partnera důsledně řešit. Něco takového je naprosto nepřípustné a zcela v rozporu s naším posláním i přesvědčením! Jsme dobří a čestní lidé, vlastní potraviny sami vč. našich rodin a dětí konzumujeme.

EDIT 26.10.2021: Laboratorní rozbory potvrdili mírně zvýšené hodnoty residuí několika pesticidů. Z toho důvodu preventivně stahujeme z prodeje červenou rýži původem z Vietnamu všech výrobních šarží. Současně jednáme o zajištění jiných bezvadných dodávek suroviny.

Veškeré doposud doložené certifikáty laboratorních analýz totiž byly v pořádku a problém se nikdy nevyskytl. Omlouváme se Vám za jakékoliv komplikace s tímto spojené.

Za tým FOODISH s.r.o.

Martin Moučka, jednatel

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení