Druhá šance pro pytle

Ahoj přátelé, hlásí se Zdravko Pohanka! 

Možná jste se už dočetli, že letos 5. června uplynulo 70 let od první úspěšné syntézy polypropylenu dvěma americkými vědci v roce 1951.

Tento polymer je dnes nejrozšířenějším z plastů. Jeho celosvětová roční produkce dosahuje 60 milionů tun. Je dobře recyklovatelný a má označení 

Používá se při výrobě nábytku, nádobí, sportovního vybavení, dílů do aut až po obaly na potraviny vč. tkaných bílých pytlů

Právě zmíněné pytle najdete také v nabídce zdejšího e-shopu. Prodávané pytle již jednu službu splnily, když jsme v nich od zemědělců přivezli suroviny ke zpracování. Po vyprázdnění vybíráme pro další použití jen pytle neporušené a čisté. Převážně bývají bílé, některé s potiskem. 

Také vám životní prostředí není lhostejné? Nám také ne! Pojďme tedy dát pytlům druhou šanci

V naší nabídce najdete více velikostí použitých pevných plastových pytlů, od klasických (s užitnou nosností až 50 kg) po žoky (big-bagy s nosností až 1200 kg). Právě takové pytle se uplatní nejčastěji na stavbě, okolo domu, na zahradě, na poli i na statku. Jejich nabídku naleznete zde: prodej pytlů.

Recyklované pevné PP pytle se hodí: 

  • na stavbě (pytle na suť, pytle na odpad), 
  • na zahradě (pytle na kamení a štěrk, písek, dřevo, kůru, štěpku, listí, seno, trávu, odpad), 
  • pro uskladnění zemědělské úrody (pytle na jablka, brambory, pšenici, obiloviny). 

Jejich hlavními výhodami jsou: 

  • vysoká nosnost, odolnost proti protržení a prodření 
  • dobře se s nimi manipuluje 
  • nevadí jim vlhkost ani rozdílné teploty 
  • nepářou se, nekloužou 
  • recyklovatelnost 

A perlička na závěr: Právě použité pytle jsou neprodávanější položkou našeho e-shopu. Kdo by to byl řekl, že? Zkuste si jich také pár přihodit k vaší příští objednávce. Jistě jejich praktičnost oceníte i vy. Například 10ks prázdných pytlů se krásně zabalí do balíčku viz foto níže :-) 

Pytle

S přáním druhých šancí pro všechny, 

Váš 

Zdravko

zdravkomaskotmaly

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení