Druhá šance pro pytle

Ahoj přátelé, hlásí se Zdravko Pohanka! 

Možná jste se už dočetli, že letos 5. června uplynulo 70 let od první úspěšné syntézy polypropylenu dvěma americkými vědci v roce 1951.

Tento polymer je dnes nejrozšířenějším z plastů. Jeho celosvětová roční produkce dosahuje 60 milionů tun. Je dobře recyklovatelný a má označení 

Používá se při výrobě nábytku, nádobí, sportovního vybavení, dílů do aut až po obaly na potraviny vč. tkaných bílých pytlů

Právě zmíněné pytle najdete také v nabídce zdejšího e-shopu. Prodávané pytle již jednu službu splnily, když jsme v nich od zemědělců přivezli suroviny ke zpracování. Po vyprázdnění vybíráme pro další použití jen pytle neporušené a čisté. Převážně bývají bílé, některé s potiskem. 

Také vám životní prostředí není lhostejné? Nám také ne! Pojďme tedy dát pytlům druhou šanci

V naší nabídce najdete více velikostí použitých pevných plastových pytlů, od klasických (s užitnou nosností až 50 kg) po žoky (big-bagy s nosností až 1200 kg). Právě takové pytle se uplatní nejčastěji na stavbě, okolo domu, na zahradě, na poli i na statku. Jejich nabídku naleznete zde: prodej pytlů.

Recyklované pevné PP pytle se hodí: 

  • na stavbě (pytle na suť, pytle na odpad), 
  • na zahradě (pytle na kamení a štěrk, písek, dřevo, kůru, štěpku, listí, seno, trávu, odpad), 
  • pro uskladnění zemědělské úrody (pytle na jablka, brambory, pšenici, obiloviny). 

Jejich hlavními výhodami jsou: 

  • vysoká nosnost, odolnost proti protržení a prodření 
  • dobře se s nimi manipuluje 
  • nevadí jim vlhkost ani rozdílné teploty 
  • nepářou se, nekloužou 
  • recyklovatelnost 

A perlička na závěr: Právě použité pytle jsou neprodávanější položkou našeho e-shopu. Kdo by to byl řekl, že? Zkuste si jich také pár přihodit k vaší příští objednávce. Jistě jejich praktičnost oceníte i vy. Například 10ks prázdných pytlů se krásně zabalí do balíčku viz foto níže :-) 

Pytle

S přáním druhých šancí pro všechny, 

Váš 

Zdravko

zdravkomaskotmaly