Vydařená akce Den Zdraví

Zdravím všechny příznivce zdravého životního stylu!

Tuto sobotu jsme se zúčastnili již tradiční skvělé akce Den zdraví se STOBEM v Praze, nově v prostorách konferenčního centra City na Pankráci. 

Byl to den plný pohybu, dobrého jídla, odborného poradenství, zajímavých workshopů a rozhovorů s odborníky. A u toho jsme nemohli chybět!

Návštěvníkům jsme na stánku představili kromě již dobře známých Březovek také naše Bezlepkové mouky, které lze stále ještě považovat za novinku v sortimentu. Představují skvělou a výživově bohatou alternativu ke klasické bílé pšeničné mouce. Všechny napečené ochutnávky, které jsme sami s láskou a pečlivostí nám vlastní připravili, měly obrovský úspěch a jen se po nich zaprášilo.

Stánek ARAX

Varianta makového bezlepkového chlebíku nadchla svou nevšedností téměř každého, kdo ochutnal. A zkusit si ho můžete i vy! Zde přikládám jednoduchý recept.

Suroviny:

Postup:

Všechny přísady postupně dobře promíchejte vařečkou do kompaktního těsta, ze kterého vytvarujte podlouhlý bochníček. Položte ho na předem vymaštěný plech (náš tip - vhodná je forma na biskupský chlebíček) a pečeme na 180°C cca 40-45 minut. 

Pokud jste se letos nestihli zúčastnit, jistě neprohloupíte, pokud dorazíte příští rok! I my se na vás budeme s týmem Arax opět těšit.

Zdravko Pohanka